biru  hijau  merah
A- A A+

 

 Aras 3, Blok 2, Menara Seri Wilayah, 62100 Presint 2, Putrajaya

 03 -8889 7730

 Bahagian Kewangan

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Suzliyana Hanan binti Zanudin Setiausaha Bahagian M54 88897889 suzliyana
Kosong Setiausaha Pejabat N19/N22/N30 - -

Seksyen Belanjawan dan Pentadbiran Kewangan

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Nurul Huda binti Abd Karim Ketua Penolong Setiausaha M48 88897907 nurul.huda
Asfadilanor binti Mohd Noor Penolong Setiausaha Kanan M44 88897825 asfadilanor
Nur Fairuez binti Rajab Penolong Akauntan W29 88897738 nurfairuez
Mohd Firdaus bin Mohamad Yassim Penolong Akauntan W29 88923607 mfirdaus
Suraya Binti Aripin Pembantu Tadbir (Kewangan) W29 88897703 suraya
Mohamad Adib bin Mahzan Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 88923606 adib
Nur Asmiza binti Marzuki Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan) W22 88897917 asmiza
Siti Nor Asyikin Binti Mohd Zamid Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 88897701 sitinorasyikin
Tn. Hj. Mazilan bin Nasri Pembantu Operasi N14 - mazilan

Seksyen Perolehan
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Noraliah binti Nawawi Ketua Penolong Setiausaha M48 88897839 noraliah
Nur Idayu binti Salleh Penolong Setiausaha M44 88897685 idayu
Nur Emilly binti Amir Penolong Pegawai Tadbir N29 88897826 emilly
Fadzilah binti Padli Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan) W22 88897704 fadzilah.padli
Nor Haryati binti Bakar Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897702 norharyati
Melissa Edrickson Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 88897973 melissa
Nuriesya Nadia binti Mohd Radzif Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897754 nuriesya
Seksyen Bayaran, Hasil dan Amanah
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Suriana binti Mamat Akauntan WA48 88897820 suriana
Nurul 'Ain binti Jasmani Akauntan WA44 88897692 nurul.ain
Lilydiana binti Mohd Noor Penolong Akauntan W32 88897944 lilydiana
Noor Hidayah binti Khalili Penolong Akauntan W29 88897694 hidayahk
Nurulhuda binti Abd Rahiman Penolong Akauntan W29 88897617 nurulhuda
Kosong Pembantu Akauntan W19 88897699 -
Mohammad Najib bin Jamaludin Penolong Akauntan W29 88897697 najib
Siti Zubaidah binti Mohd Sungat Penolong Akauntan W29 88897910 s_zubaidah
Noor Radzehan binti Jamaludin Penolong Akauntan W29 88897695 radzehan
Lizawati binti Hamzah Penolong Akauntan W29 88897698 lizawati
Kosong Penolong Akauntan W29 88897696 -
Nazilah binti Abu Bakar Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan) W26 88897823 nazilah
Fauzila binti Aris Pembantu Tadbir(Kewangan) W22 88897693 fauzila
Mohammad Noor bin Nasoha Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 88897616 mohammad
Nur Fariza binti Rasli Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 88897618 fariza
Kaunter Pertanyaan Kewangan - 88897727 -

 

Dasar Privasi  | Dasar Keselamatan |  Penafian  |Peta Laman 
Hak Cipta Terpelihara 2020 © Kementerian Wilayah Persekutuan
Sesuai dipapar menggunakan pelayar versi terbaru untuk Internet Explorer 10.0 dan ke atas, Mozilla Firefox 3.0 dan ke atas
& juga Google Chrome dengan resolusi 1280 X 800 dan ke atas. Tarikh Kemaskini: 18/06/2021
iso intelek iso standards ukas management qrCode kwp

 

.