biru  hijau  merah
A- A A+

 

 Aras 6, Blok 2, Menara Seri Wilayah, 62100 Presint 2, Putrajaya

 03 - 8889 7921

Bahagian Perbandaran Dan Khidmat Teknikal

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Wan Ashbi @ W Maheran bin Leman Setiausaha Bahagian JUSA C 88897626 wanashbi
Mazura binti Mohamad Setiausaha Pejabat N29 88897627 mazura

Seksyen Khidmat Teknikal

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Mustaffa Kamal bin Mohd Ali Timbalan Setiausaha Bahagian J54 88897912 mustaffakamal
Rohil bin Abdul Manan Arkitek J48 88897673 rohil
Qua Jen Min Pegawai Perancang Bandar & Desa J48 88897806 quajm
Nazrina binti Mohd Haniffa Penolong Setiausaha Kanan J44 88897645 nazrina
Shah Rizan bin Ab Razak Penolong Setiausaha Kanan J44 88897895 shahrizan
Nur Elliana binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa JA29 88897916 nur.elliana
Yusnitah binti Yusop Penolong Perancang Bandar & Desa JA29 88897916 yusnitah
Nik Salefatul Hasana binti Othman Penolong Jurutera JA29 88897915 nik.salefatul
Hamidah binti Rosnan Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) N26 88897980 hamidah.rosnan
Sarina binti Mohd Afandi Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897929 sarina
Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897648 -
Muhammad Fauzi bin Ablun Pembantu Operasi N11 - fauziablun

Seksyen Perbandaran
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Dr. Khairul Nizam bin Othman Timbalan Setiausaha Bahagian J52 88897827 khairul
Khairul-Azam bin Saroni Ketua Penolong Setiausaha M48 88897867 kazam
Hasnah binti Shamsuddin Penolong Setiausaha Kanan M44 88897792 hasnah
Raja Norasyiqin binti Raja Kamarul Bahrin Penolong Setiausaha Kanan M44 88897848 rjnorasyiqin
Nor Hasiah binti Othman Perangkawan E44 88897926 hasiah.othman
Ashraf bin Mahmud Penolong Setiausaha M41 88897913 ashraf
Wan Laily Suriani binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) N22 88897828 laily
Masrinah binti Shamsudin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897852 masrinah
Nor Fareha binti Ghazali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897603 norfareha
Aida Suzana binti Othman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897855 aida.suzana

Dasar Privasi  | Dasar Keselamatan |  Penafian  |Peta Laman 
Hak Cipta Terpelihara 2022 © Kementerian Wilayah Persekutuan
Sesuai dipapar menggunakan pelayar versi terbaru untuk Internet Explorer 10.0 dan ke atas, Mozilla Firefox 3.0 dan ke atas
& juga Google Chrome dengan resolusi 1280 X 800 dan ke atas. Tarikh Kemaskini: 25/01/2022
iso intelek iso standards ukas management qrCode kwp

 

.